KONST / Litografier / Färglitografi 8414141
nr 841 4141
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), tupp, 13/300, signerad, motivets mått: 39x29
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 20:03:26
100 kr
250 kr
200 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin